APIE

Apie mus

Ypatingi desertai kiekvienai dienai

ALKAVÀ – bene žymiausia konditerijos įmonė, kaupianti desertų gaminimo paslaptis nuo 1994 metų. Pačių įvairiausių ir gardžiausių saldžių gaminių galima rasti Kauno, Vilniaus, Ukmergės bei Kėdainių parduotuvėse bei atstovybės. ALKAVÀ saldumynai išsiskiria savo originalumu tiek skonio harmonijoje, tiek dizaino srityje. Tortai, pyragai, keksiukai, sausainiai, šakočiai, tradiciniai skruzdėlynai bei šviežios bandelės gaminami iš aukščiausios rūšies ir natūralių žaliavų. Kiekvienas iš jų yra rankų darbo bei su mūsų meilės desertų gamybai prieskoniu.

Greiti faktai

Ypatingi desertai kiekvienai dienai

ALKAVA veikia nuo 1994-ųjų metų. Per daugiau nei dvidešimt metų sukaupėme ne tik didelę desertų gamybos patirtį, sekėme augančias ir besikeičiančias saldumynų tendencijas, bet ir subūrėme puikią konditerijos specialistų  komandą. Mes didžiuojamės savo darbuotojų komanda, kuri Jūsų namams kuria tūkstančius saldžių rankų darbo gaminių.

0
Veikiame nuo
0
Pardavimo taškų
0
Pagaminta tortų
0
Darbuotojų skaičius

Mums rūpi kiekviena Jūsų šventės akmirka

Ypatingi desertai nuostabioms akimirkoms

Mūsų saldumynų gamybos fabrikas yra Kaune, Šilainiuose, iš kur kiekvieną dieną, ir kelis kartus dienoje, šviežia produkcija iškeliauja į parduotuves. ALKAVA parduotuvėse Jūsų laukia didelis, profesionalių konditerių sukurtas ir tobulintas saldumynų asortimentas. Daugumoje prekybos vietų galite ne tik išsirinkti mėgstamiausią desertą, bet ir pasimėgauti puodeliu kavos. Kiekvienoje specializuotoje parduotuvėje Jūs galite užsakyti proginį tortą vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonių šventėms, vakarėliams ir kitoms progoms.